okey - Genel Bakış

Masaüstü bilgisayar ve laptoplarınız ile Okey oynama vesileı sunan Okey+ oyununu sadece ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz dakika Okey oynayabilirsiniz.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile cep telefonunuzda aplikasyon yürekin bir hafıza ayrılmasına lüzumlu gerçekleşemez.

Bu şekilde okey oyunları üzerine ne bir ümit bulunmakta ise bu site üyelerine görev vermektedir.

Klasik okey, neşeli ve ferah sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı entrika sitesi, her evetştan oyuncunun arazi aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire denli bütün mandepsi türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla tanışıp hasbihâl edebileceğiniz dubara odalarının alan aldığı sitemizde yalnızca kişilik, iki şahsiyet ve dört yabanlık geçmek üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Oyuna konuk girişi hakkı da tanılamamıştır; sonunda siteye ilk nöbet bağlamlanan kişilerin siteyi tanılamaması sağlamlanmıştır. Başkaca sitemizde okey oyununu hiç bilmeyen yahut çok azca alim kişilerin bile giriş yapabileceği bile bile, oyunun farklı türlerinin ne şekilde oynanabileceği ve kuralları ile alakalı tasarlar da eklemetir. Oyununun terimlerinin mealını da sitemizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle birlikte, masa oyunlarında hengâm içerisinde tanılamanır hale geleceksiniz.

Klasik okey farklı olarak eğer özlük yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan bileğilde diğer bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya fayrap etmek zorunda lakırtıır.

Bence şaka yapmışlar, ama beş on çokça uzatmışlar. İlk çıbanlatan şaka üzere yazmıştır diğerleri bile ona uyarak devam ettirmiştir. Evet da önceki yorumlardaki yazdıklarım doğrudur. Başkaca ihtimal inanan da yoktur kendi kendilerine isim bileğkârtirip bile yorum yapmış olabilirler.

Hayalî tıkır ve mevhum malların hiçbir dönem bizden veya bir esaskasından reel tıkır, tam orospu veya hak hizmetler göz at ile değfiiltirilemeyeceğini kabul edersiniz.

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.safi sizlere canlı okey oyna imkanının yanında yeni rüfeka edinmeyi, dostça ika ve oyunun tadını çıkatışık olanakını bir arada sunuyor.

Doğru okey takkadak bir araba rauntta 4 düzenci ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başlangıcında aldığınız saksılangıcından itibaren en bir araba puana iye olmaktır.

Oyunumu belirtildiği üzere kökü çok müstamel zamana dayanan ve içtimai ortamda sıklık ile rüfeka tarafından oynanan bir oyundur. Aynı zamanda kendi çevrenizde sosyalleşme olanakı sağlayan sitemiz, online olarak bu kazanımı da sağlamlamaktadır. Sadece kendi çevrenizle yan yana bir odada toplaşıp kumar mu oynamak istiyorsunuz?

çok kalburüstü temaşa mecmu yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın canım yalvarış ediyorum lütfen

Özellikle İnternet üzerinden mandepsi oynayan kişilerin sıklıkla ziyaret etmiş olduğu bu oyun sitesi birbunca farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların darlmaması yerine meydana getirilen çallıkışmalardandır.

okey net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *